سعدی
همین نصیحت من پیش گیر و نیکی کن /که دانم پس از مرگم کنی به نیکی یاد
Saturday, 13 April , 2024
امروز : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ - 5 شوال 1445
شناسه خبر : 2168
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۲ |

نشست مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با مدیران صنایع و کارخانجات به منظور گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲

در نشست مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با مدیران صنایع و کارخانجات کرمانشاه مسائل و راههای گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲ مورد بررسی قرار گرفت.
نشست مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با مدیران صنایع و کارخانجات به منظور گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲

در نشست مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با مدیران صنایع و کارخانجات کرمانشاه مسائل و راههای گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲ مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس محمد مرادی در این نشست که در شهرک صنعتی بیستون برگزار شد، برنامه‌های گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲ را برای مدیران صنایع مستقر در شهرستان کرمانشاه تشریح کرد که مورد موافقت دبیرخانه صنعت و معدن استان و همچنین مدیران کارخانه ها قرار گرفت.

در این نشست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت مصرف و انتظارات صنعت برق از صنایع، به تشریح راهکارهای تامین برق پایدار برای مشترکین خانگی و صنایع پرداخت و اظهار داشت: صنعت برق استان برای هرگونه همکاری با صنایع در راستای گذر موفق از پیک تابستان در سال جاری آمادگی لازم را دارد.

وی گفت: دستورالعمل‌ احداث نیروگاه های خود تامین در صنایع و تامین برق توسط انرژی های تجدیدپذیر و همچنین راههای تامین سوخت دیزل ژنراتورها برای صنایع طی پیک تابستان جاری صادر شده و برای تعدادی از صنایع که با مشکل سوخت مواجه بوده مسئله تامین سوخت این واحدها پیگیری می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در پایان سخنان خود در این نشست ضمن تشکر از دبیر خانه صنعت و معدن استان و همه مدیران صنایع مستقر در کرمانشاه که در این نشست حضور داشتند، از همکاری های بسیار خوب سال گذشته آنان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مدیران صنایع و کارخانجات به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه همکاری در زمان مدیریت بار و جابجایی روزهای تعطیل از جمعه به یک روز کاری در هفته و نحوه همکاری در رفع مشکلات خود با صنعت برق در استان پرداختند.

در این نشست مهندس مرزی دبیر خانه صنعت استان نیز با قدردانی از مدیران شرکت توزیع برق استان و مدیران صنایع بزرگ و کوچک که در این نشست صمیمی شرکت نمودند، خواستار توجه ویژه به موضوع تامین برق پایدار صنایع و پیگیر رفع مشکلات صنایع و شهرکهای صنعتی در استان شد.

در پایان نیز مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با ارائه گزارش عملکرد صنایع استان کرمانشاه در تابستان ١۴٠١ و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط شرکت توزیع کرمانشاه برای صنایع جهت گذر موفق از پیک تابستان ۱۴۰۲، جداول همکاری کلیه کارخانجات را به تفکیک روز و ساعت همکاری برای اطلاع مدیران صنایع تشریح کرد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.