سعدی
همین نصیحت من پیش گیر و نیکی کن /که دانم پس از مرگم کنی به نیکی یاد
Thursday, 30 May , 2024
امروز : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ - 23 ذو القعدة 1445
شناسه خبر : 1788
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۰ |
رییس شورای شهر کرمانشاه:

یک سال است پروژه کلانی در کرمانشاه شروع نشده است

رییس شورای شهر کرمانشاه با انتقاد از عملکرد شهرداری کرمانشاه گفت: در یک سال گذشته هیچ پروژه کلانی در شهر شروع نشده و شهرداری فقط درگیر کارهای حاشیه‌ای و تبلیغاتی شده است.
یک سال است پروژه کلانی در کرمانشاه شروع نشده است

رییس شورای شهر کرمانشاه با انتقاد از عملکرد شهرداری کرمانشاه گفت: در یک سال گذشته هیچ پروژه کلانی در شهر شروع نشده و شهرداری فقط درگیر کارهای حاشیه‌ای و تبلیغاتی شده است.

پوریا فخری در گفت و گو با ایسنا، با انتقاد از وضعیت شهر و شهرداری کرمانشاه گفت: متاسفانه شهرداری کرمانشاه در یک سال گذشته فقط دچار حاشیه شده و از انجام کارهای اصلی در شهر باز مانده است.

وی افزود: یک سال است که هیچ پروژه کلانی در کرمانشاه شروع نشده و تنها پروژه‌هایی که در دوره شهرداران گذشته شروع شده، طبق روال معمولی و با قراردادی که از گذشته داشته‌اند پیش رفته است.

فخری تاکید کرد: کلانشهر کرمانشاه عقب ماندگی‌های بسیاری دارد که باید با اجرای پروژه‌های بسیار در شهر جبران شود، اما در یک سال گذشته حتی شروع یک پروژه را در شهر شاهد نبوده ایم.

وی افزود: متاسفانه طی یک سال گذشته مدام از حضور سرمایه گذاران در این شهر و تلاش برای آوردن آنها به کرمانشاه شنیده‌ایم، اما طی این مدت حتی یک سرمایه گذار به کرمانشاه نیامده و در پروژه‌های شهری سرمایه گذاری نکرده است.

رییس شورای شهر کرمانشاه گفت: طی این یک سال شهردار کرمانشاه به جای اینکه به شهر و مشکلات آن بپردازد، فقط به انجام کارهای تبلیغاتی پرداخته و وظایف سایر ارگانها که ربطی به شهرداری ندارد را انجام داده است.

فخری تاکید کرد: اعتبارات شهرداری باید صرف شهر کرمانشاه شود، نه انجام دادن وظایف سایر ارگانها.

رییس شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه مردم از کارهای تبلیغاتی و نمایشی خسته شده‌اند، گفت: اگر خدمتی در شهر انجام دهیم مردم خودشان آن را می‌بینند و نیازی نیست که هراقدام کوچکی را در بوق و کرنا کرده و فقط به دنبال تبلیغات باشیم.

وی تاکید کرد: شهردار کرمانشاه باید بداند که کار مردم در دفتر خود شهردار حل می‌شود، نه اینکه بصورت نمادین به مساجد شهر رفته و کارهای تبلیغاتی انجام دهد.

| منبع خبر : ایسنا
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.